خبرها و رویدادها

  • شرکت ایران زیمنس
    راه اندازی وب سایت ایران زیمنس

    وب سایت جدید گروه مخابراتی ایران زیمنس به منظور ارائه سرویس دهی بیشتر و بهتر به مشتریان راه اندازی شد. این نسخه از وب سایت نسخه بتا می باشد.

    جهت دریافت اطلاعات محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید

مبدل سیم کارت به تلفن ثابت و فکس

مبدل سیم کارت به تلفن ثابت و فکس


مبدل موبایل و استفاده از خطوط GSM برای توسعه شبکه تلفنی و دستیابی سریع به خط تلفن ثابت در مناطق تحت پوشش شبکه موبایل که امکانات توسعه خطوط تلفن فیزیکی وجود ندارد و یا به خطوط تلفن بیشتری نیاز می باشد طراحی گردیده است .

با نصب این سیستم و قرار دادن  سیم کارت اپراتورهای تلفن همراه و یا مخابرات روستایی درآن می توان از امکانات مشابه خط تلفن ثابت از جمله مکالمه تلفنی با استفاده از تلفن های رومیزی و بیسیم و ... ، کالر آیدی ، اتصال به شبکه جهانی Internet ، ارسال و دریافت داده و فکس بصورت آنالوگ و دیجیتال استفاده نمود .

دستگاه Wireless Fixed Terminal با استفاده از شبكه GSM مي تواند نياز اماکن فاقد سرویس تلفن ثابت را برطرف سازد.

قابلیت ها و امکانات :

دستگاه های ارائه شده در مدل های متنوع ، قابلیت ها و امکانات وسیعی را در اختیار مشترکین قرار می دهد که برخی از آنها عبارتند از :

استفاده از جدیدترین مدل GSM . نصب سریع آسان و راحتی کار برای کاربر . امکان جابه جایی سریع ( در صورت نیاز ) . امکان اتصال به کامپیوتر جهت ارسال و دریافت فکس در انواع دیجیتال . امکان اتصال به دستگاه های فکس آنالوگ جهت ارسال و دریافت فکس در انواع آنالوگ . امکان اتصال به مرکز تلفن سانترال PABX و توسعه به چندین خط داخلی در تمام مدل ها . امکان اتصال به Internet در تمام مدل ها . قابلیت ارسال و دریافت دیتا و پیامک در تمام مدل ها . امکان ارائه بوق آزاد بعد از برداشتن گوشی تلفن در تمام مدل ها . امکان پشتیبانی از کلیه گوشی های تلفن رومیزی و بیسیم در تمام مدل ها . امکان نمایش Level آنتن (سطح سیگنال ) BTS . امکان کارکرد بدون برق شهری با باتری پشتیبان . امکان اتصال به تمام آنتن های کمکی . تامین ارتباط دو طرفه ، ورودی و خروجی در شبکه GSM ایران . منبع تغذیه UPS – 220v و باتری خشک 12v-7Ah . امکان پشتیبانی از کلیه سیم کارتهای همراه اول ، تالیا ، ایرانسل و خصوصا سیم کارت ها WLL یا همان سیم کارت های روستایی .

کاربرد های سیستم :

امکان استفاده برای تلفن های رومیزی و بیسیم در مناطق فاقد خط تلفن شهری - مانیتورینگ از راه دور - ارسال و دریافت فکس ، پیام کوتاه ، دیتا - امکان استفاده برای تلفن کننده های خودکار دزدگیر ، دستگاه های کارت خوان POS ، میکرو کنترلر و ... این دستگاه در مناطقی که امکان سیم کشی به عنوان تلفن ثابت برای مخابرات نمی باشد کاربرد بسیاری دارد . استفاده از ماژول صنعتی SIEMENS در تجهیزات ارائه شده .

جهت مشاهده مشخصات دستگاه ها اینجا کلیک نمایید و یا به قسمت محصولات مراجعه فرمایید


در مدل آنالوگ ارسال و دریافت فکس از طریق اتصال به فکس آنالوگ و دیجیتال ولی در مدل دیجیتال ارسال و دریافت فکس فقط از طریق اتصال به فکس دیجیتال (توسط نرم افزار از کامپیوتر با فرمت دیجیتال) می باشد. لازم به ذکر است تمام امکانات دیگر در هر دو مدل وجود دارد.

تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده موبایل جهت تقویت و ایجاد پوشش سیگنال تلفن همراه در اماکن و مناطق فاقد انتندهی مورد استفاده قرار است.

جمر (مسدود کننده امواج)

دستگاه مسدود کننده امواج رادیویی جهت کور کردن انتن دهی موبایل و مختل کردن بلوتوث استفاده میشود.

آنتن ها و تجهیزات جانبی

فروش انواع آنتن و تجهیزات جانبی مرتبط با تلفن همراه و مخابرات سیار.