خبرها و رویدادها

  • شرکت ایران زیمنس
    راه اندازی وب سایت ایران زیمنس

    وب سایت جدید گروه مخابراتی ایران زیمنس به منظور ارائه سرویس دهی بیشتر و بهتر به مشتریان راه اندازی شد. این نسخه از وب سایت نسخه بتا می باشد.

    جهت دریافت اطلاعات محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید

پوشش موبایل در تونل و مترو

پوشش موبایل در تونل و مترو


داخل تونل های جاده ها به علت دوری از BTS و همچنین سازه تونل مشکل آنتن دهی وجود دارد بنابراین این شرکت با دارا بودن تجربه کافی در حل این مشکل می تواند ترافیک را توسط سیستم های تکرار کننده سیگنال از نزدیکترین BTS اپراتورهای موبایل دریافت و آن را در داخل تونل هدایت کند .

همچنین استفاده از مترو یکی از کار آمدترین و به صرفه ترین راه های حمل و نقل در شهر های بزرگ است که باعث ایجاد یک ترافیک سنگین تلفن همراه می شود.تونل های مترو از جمله مکان هایی است که نقاط کور BTS در آنجا قرار دارد.بنابراین برای حل این مشکل باید از دستگاه های تکرار کننده ترافیک استفاده نمود.

راه حل تقویت کننده های داخلی :
می توان جهت پوشش این تونل ها بوسیله راه کارهای این شرکت از تکرار کننده پرقدرت استفاده کرد . همچنین جهت پوشش ایستگاه های مترو و ... می توان از راه کار های ذیل استفاده نمود :
1- اگر تنها پوشش دهی ایستگاه های مترو مد نظر باشد می توان از تقویت کننده های بی سیم به همراه تقویت کننده های فیبر نوری با آنتن های چند گانه استفاده کرد.
2- اگر پوشش دهی کل مترو (ایستگاه ها و قطار و تونل ها) مدنظر باشد بهتر است از BTS یا RRU استفاده شود.
3- تونل ها باید با کابل دارای تضعیف کم پوشش داده شود و بهتر است از آنتن های بیشتر به جای آنتن های کم با قدرت زیاد استفاده کرد .

تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده موبایل جهت تقویت و ایجاد پوشش سیگنال تلفن همراه در اماکن و مناطق فاقد انتندهی مورد استفاده قرار است.

جمر (مسدود کننده امواج)

دستگاه مسدود کننده امواج رادیویی جهت کور کردن انتن دهی موبایل و مختل کردن بلوتوث استفاده میشود.

آنتن ها و تجهیزات جانبی

فروش انواع آنتن و تجهیزات جانبی مرتبط با تلفن همراه و مخابرات سیار.