خبرها و رویدادها

  • شرکت ایران زیمنس
    راه اندازی وب سایت ایران زیمنس

    وب سایت جدید گروه مخابراتی ایران زیمنس به منظور ارائه سرویس دهی بیشتر و بهتر به مشتریان راه اندازی شد. این نسخه از وب سایت نسخه بتا می باشد.

    جهت دریافت اطلاعات محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید

راه کارهای مخابراتی

راه کارهای مخابراتی


شرکت ایران زیمنس، با توجه به سابقه طولانی در زمینه مخابرات و بهره مندی از کارشناسان مجرب در زمینه ICT و IT ، توانائی فعالیت در زمینه های گوناگون مانند طراحی ، مشاوره ، اجرای شبکه های مخابراتی و ارائه سخت افزارهای تخصصی را دارا می باشد .

برخی از راه کارهای جامع شرکت ایران زیمنس بر اساس صنایع عبارتند از :

تکنولوژيهاي مخابراتي در صنعت نفت، گاز و معادن

صنعت نفت و گاز در تمام زمينه ها شامل اکتشاف حفاري ، ذخيره سازي ، حمل و نقل و پالايش به آخرين تکنولوژي هاي روز دنيا نياز دارد و اين صنعت براي تأمين جديد ترين سيستمهاي ارتباطي به منظور ارتباط تمامي ابعاد فرآيند پشتيباني به پرداز اطلاع رسان اطمينان دارند. ادامه

فناوري ها در سازمان هاي دولتي و نظامي

ایران زیمنس ارائه دهنده سرويس هاي قابل اعتماد براي بسترهاي امن ارتباطي سازمان هاي دولتي و مراکز نظامي در نقاط مختلف جهان است. ایران زیمنس در راستاي اهداف بلند مدت دولت الکترونيک و با استفاده از تخصص مهندسين ايراني متعهد و ... ادامه

فناوريهاي ارتباطات در دانشگاه ها و آموزش

در عصر حاضر برنامه هاي دانشگاهي و مطالب علمي متنوعي از طريق طيف گسترده اي از دانشگاه ها و منابع اينترنتي در دسترس مي باشد و به دانشجويان در هر سطحي امکان دسترسي پايانه مجازي از هر موضوع قابل تصوري را مي دهد . ادامه

ارتباطات در شرایط بحران (زمان وقوع حادثه)

اگرچه وقوع حوادث مخرب نادر است ، اما اثرات ان بر سازمانها و کسب و کار شرکتها ميتواند بسيار ويرانگر باشد . کاهش اثرات بلاياي طبيعي با يک برنامه از پيش تعيين شده با حفظ برقراري ارتباطات مخابراتي ميتواند کمک موثري به بهبود وضعيت فلج کننده داشته باشد . ادامه


برخی دیگر از راه کار های تخصصی شرکت ایران زیمنس عبارتند از :

تقویت کننده آنتن موبایل (ایجاد و گسترش پوششدهی سیگنال تلفن همراه بصورت indoor و outdoor)

این شرکت از آغاز فعالیت های خود در عرصه ارائه خدمات مخابراتی ، تلاش خود را بر پایه حفظ و افزایش کیفیت خدمات خود قرار داده است. یکی از خدمات این گروه فروش و نصب سیستم های تقویت آنتن موبایل است که مورد استقبال بسیار زیادی هم قرار گرفته است. این دستگاه ها در انواع و توان های مختلف جهت استفاده بصورت indoor در ساختمان ها و محیط های بسته و outdoor جهت کارگاه ها ، کارخانجات خارج از شهر ، معادن ، سدها و ... طراحی شده است .

کور کننده امواج رادیویی (مختل کردن امواج رادیویی از جمله سیگنال موبایل بصورت indoor و outdoor)

مکالمات تلفن همراه در برخی از اماكن مانند سالن های كنفرانس ، جلسات، بخشهای C.C.U و I.C.U بيمارستان ها و مراكز درمانی، مراكز آموزشی و سالن های امتحانات، مراكز اقتصادی، فرهنگی، سياسي و ... از نظر ايمني و امنيتي موجب سلب آرامش و آسايش مي گردند. جهت رفع اين مشكل در اماکن استفاده از دستگاه جمر (مسدود کننده امواج) پیشنهاد می گردد.

برقراری ارتباطات رادیویی (انتقال شبکه دیتا/صدا/تصویر/تلفن/فکس/اینترنت توسط لینک های وایرلس)

راه کارهای ارتباطی بی سیم در ابعاد گسترده ، چه در باندهای فرکانسی فاقد لیسانس کاربری و چه در باندهای نیازمند مجوز های قانونی (نظیر
Microwave) از جمله نیازمندی بسیاری از سازمان هاست . این شرکت با در اختیار داشتن لیست کاملی از محصولات رادیویی به همراه تیم طراحی و اجرای زبده و کارآمد ، ارائه کننده راه کارهای ارتباطی بی سیم در سطوح مختلف می باشد. خدماتی که در قالب این فعالیت ارائه می شود عبارتند از :
1- مشاوره و انتخاب تکنولوژی مناسب اعم از WiMax ، WiFi ، ارتباطات نقطه به نقطه Point to Point و یا چند نقطه Point to Multi Point در باند های بدون نیاز به مجوز ، شبکه های نیازمند به مجوز نظیر Microwave و ... 2 - طراحی شبکه های بی سیم شهری و بین شهری 3- تامین تجهیزات شبکه های بی سیم 4- اجرای شبکه های بی سیم شهری و بین شهری .

سرویس VoIP (ایجاد شبکه یکپارچه ، ارتباطات تلفنی با قابلیتهای بیشتر و انتقال خطوط تلفن شهری)

سرویس VOIP عبارت است از انتقال صدا بروی بستر شبکه. این سرویس سیستم انتقال صدا را که به صورت آنالوگ در تلفنهای معمولی انجام میپذیرد را تبدیل به سیستم دیجیتال کرده و آن را بروی بستر شبکه انتقال میدهد.در حال حاضر به علت سهولت استفاده بیشتر و گسترش روز افرون بسترهای شبکه این راهکار به سرعت در حال گسترش میباشد و در آینده ای بسیار نزدیک بطور کل جایگزین سیستمهای قدیمی آنالوگ خواهد شد .

مبدل تلفن همراه به ثابت (جهت استفاده از خطوط GSM به عنوان خطوط تلفن ثابت ، فکس و اینترنت)

مبدل موبایل و استفاده از خطوط GSM برای توسعه شبکه تلفنی و دستیابی سریع به خط تلفن ثابت در مناطق تحت پوشش شبکه موبایل که امکانات توسعه خطوط تلفن فیزیکی وجود ندارد و یا به خطوط تلفن بیشتری نیاز می باشد طراحی گردیده است .

طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری (یکی از محیط های انتقال داده ها در شبکه ها با سرعت بالا)

فیبرنوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است، علیرغم محدودیت فاصله در شبکه های کابل مسی برای فواصل طولانی می توان از بستر فیبر نوری استفاده کرد که رشته ای از تارهای شیشه ای بوده و ضخامت هر یک از تارها برابر تار موی انسان است. با توجه به مزايا و ضرورت استفاده از فیبر نوری شرکت ایران زیمنس آمادگي خود را جهت همكاري در زمينه فروش تجهیزات فیبر نوری و پسیو (انواع پیگتیل، پچکورد، پچ پنل و ...)، تجهیزات تست فیبرنوری، فیوژن و ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نصب و پیاده سازی شبکه های مبتنی بر فیبر نوری برای سازمانها و شرکتها و صنایع اعلام می دارد.

انتقال خطوط تلفن شهری ، فکس و اینترنت (انتقال خطوط تلفن شهری ، فکس و ... بصورت دیجیتال)

ممکن است در نقطه ای خارج از شهر امکان ارائه خدمات مخابراتی از جمله تلفن شهری ، فکس ، اینترنت و ... وجود نداشته باشد . به همین جهت انتقال خطوط تلفن شهری مورد توجه بسیار زیادی از جمله معادن ، سد ها و ... قرار گرفته است .

شبکه هاي راديوئي UHF و VHF (طراحی و اجرای کلیه شبکه های بی سیم و رادیویی UHF و VHF)

ایران زیمنس با کسب تجربه و مهارت در سيستم هاي راديويي شرکت هاي مطرح دنيا  مي تواند راهکارهاي مفيد و قابل ارائه در سيستمهاي راديويي UHF و VHF داشته باشد .

طراحی،نصب و راه اندازی انواع سایت های مخابراتی Micro Wave/HF/VHF/UHF/GSM/Repeater/BTS

انتقال دیتا در شبکه بوسیله کابل مسی،فیبر نوری،بیسیم,ماهواره،خطوط مخابرات و خطوط استیجاری

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد راه کارها و محصولات این شرکت با تلفن 22755422-021 (مرکز تماس ایران زیمنس) تماس حاصل فرمایید .

تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده موبایل جهت تقویت و ایجاد پوشش سیگنال تلفن همراه در اماکن و مناطق فاقد انتندهی مورد استفاده قرار است.

جمر (مسدود کننده امواج)

دستگاه مسدود کننده امواج رادیویی جهت کور کردن انتن دهی موبایل و مختل کردن بلوتوث استفاده میشود.

آنتن ها و تجهیزات جانبی

فروش انواع آنتن و تجهیزات جانبی مرتبط با تلفن همراه و مخابرات سیار.