خبرها و رویدادها

  • شرکت ایران زیمنس
    راه اندازی وب سایت ایران زیمنس

    وب سایت جدید گروه مخابراتی ایران زیمنس به منظور ارائه سرویس دهی بیشتر و بهتر به مشتریان راه اندازی شد. این نسخه از وب سایت نسخه بتا می باشد.

    جهت دریافت اطلاعات محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید

طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری

طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری


فیبرنوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است، علیرغم محدودیت فاصله در شبکه های کابل مسی برای فواصل طولانی می توان از بستر فیبر نوری استفاده کرد که رشته ای از تارهای شیشه ای بوده و ضخامت هر یک از تارها برابر تار موی انسان است. با توجه به مزايا و ضرورت استفاده از فیبر نوری شرکت ایران زیمنس آمادگي خود را جهت همكاري در زمينه فروش تجهیزات فیبر نوری و پسیو (انواع پیگتیل، پچکورد، پچ پنل و ...)، تجهیزات تست فیبرنوری، فیوژن و ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نصب و پیاده سازی شبکه های مبتنی بر فیبر نوری برای سازمانها و شرکتها و صنایع اعلام می دارد.

جهت اجرای پروژه های فیبر نوری روش های استاندارد و تجهیزات خاصی مورد نیاز می باشد که استفاده از این تجهیزات و رعایت استاندارد های فوق در حصول به نتیجه مطلوب بسیار حائز اهمیت هستند .


استاندارد های اجرای پروژه های فیبر نوری :

در اجرای پروژه های فیبر نوری رعایت استاندارد های بین المللی و خاص هر منطقه بسیار با اهمیت و حساس می باشد و در صورت عدم رعایت این استاندارد ها و روش های مورد تایید در صنعت IT نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد .

اجرای پروژه های فیبر نوری در کشور عزیزمان پیرو استاندارد های مشخص و تایید شده ای می باشد که نتیجه بررسی ها و برآوردهای کارشناسان متخصص از شرایط اجرای پروژه های فیبر نوری در کشورمان می باشد .


طراحی و اجرای پروژه های فیبر نوری شامل چندین مرحله می باشد :

1. بستر سازی خارجی
2. کابلکشی فیبر نوری
3. بستر سازی داخلی
4. نصب و راه اندازی تجهیزات Active

استاندارد های تعیین شده جهت اجرای پروژه های فیبر نوری طبق استاندارد های شرکت کنترل ترافیک تهران می باشد .

در این زمینه شرکت ایران زیمنس طبق استاندارد های موجود و تایید شده و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و با بهره گیری از روش های نوین اقدام به اجرای پروژه های فیبر نوری می نماید . این مراحل شامل حفاری ، بستر سازی خارجی و داخلی ، نصب و راه اندازی تجهیزات Active می باشد .

همچنین پس از اجرای کلیه مراحل فوق این شرکت با استفاده از تجهیزات به روز دنیا و بهره مندی از تیم مجرب قادر به اجرای پروژه های فیوژن ( جوش گرم ) و تست OTDR کابل فیبر نوری می باشد .


امکانات : امکان طرح و توسعه در تمامی موارد تکنولوژی روز IT در چند سال آینده دیده شده است . با توجه به اجرای عملیات حفاری بشیوه کنترل ترافیک ، ایجاد انشعاب در هر زمان به ساختمانهای دیگر مرتبط با آن شرکت امکان پذیر خواهد بود .

تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده موبایل جهت تقویت و ایجاد پوشش سیگنال تلفن همراه در اماکن و مناطق فاقد انتندهی مورد استفاده قرار است.

جمر (مسدود کننده امواج)

دستگاه مسدود کننده امواج رادیویی جهت کور کردن انتن دهی موبایل و مختل کردن بلوتوث استفاده میشود.

آنتن ها و تجهیزات جانبی

فروش انواع آنتن و تجهیزات جانبی مرتبط با تلفن همراه و مخابرات سیار.