خبرها و رویدادها

  • شرکت ایران زیمنس
    راه اندازی وب سایت ایران زیمنس

    وب سایت جدید گروه مخابراتی ایران زیمنس به منظور ارائه سرویس دهی بیشتر و بهتر به مشتریان راه اندازی شد. این نسخه از وب سایت نسخه بتا می باشد.

    جهت دریافت اطلاعات محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید

مسدود کننده موبایل

مسدود کننده موبایل


مکالمات تلفن همراه در برخی از اماكن مانند سالن های كنفرانس ، جلسات، بخشهای C.C.U و I.C.U بيمارستان ها و مراكز درمانی، مراكز آموزشی و سالن های امتحانات، مراكز اقتصادی، فرهنگی، سياسي و ... از نظر ايمني و امنيتي موجب سلب آرامش و آسايش مي گردند. جهت رفع اين مشكل در اماکن استفاده از دستگاه جمر (مسدود کننده امواج) پیشنهاد می گردد.

1.مسدود کننده موبایل دستگاهی است که با ارتعاش سیگنال رادیویی ضعیفی باعث قطع ارتباط بین تلفن همراه و فرستنده امواج تلفن همراه می شود و به انواع جمرهای قابل حمل (پرتابل) - متوسط (ثابت) - توان بالا عرضه میشوند.

این نوع از امواج ، هیچ گونه اختللالی در سایر تجهیزات الکترونیکی ایجاد نمی کند و به محض روشن شدن دستگاه آنتن دهی کلیه تلفن های همراه در محدوده تحت پوشش دستگاه به صفر رسیده و صفحه نمایش موبایل پیغام شبکه در دسترس نیست را نمایش می دهد.با خاموش کردن این دستگاه مجددا آنتن دهی تلفن همراه به حالت قبل برگشته و ارتباط بین موبایل و فرستنده امواج تلفن همراه دوباره برقرار می شود.

2.مسدود کننده وای فای یا همان وایرلس لن بلاکر را می توان همان مسدود کننده بلوتوث نیز نامید.این وسیله برای بلاک کردن تمام تجهیزاتی که در فرکانس 2.4 گیگا هرتز اعم از وایرلس و بلوتوث فعال هستند,کاربرد دارد و در کلیه مکانهایی که از لحاظ امنیتی اهمیت دارند قابل استفاده می باشد.این دستگاه با ارتعاش امواج با فرکانس 2400 مگاهرتز,باعث قطع ارتباط بین دستگاههای مرتبط به هم از طریق بلوتوث و وایرلث می شود و به انواع جمرهای قابل حمل (پرتابل) - متوسط (ثابت) - توان بالا عرضه میشوند.

با توجه به اینکه امکان ارسال تصویر, متن ,صدا, فایهای ویدیویی و یا هرگونه اطلاعاتی از طریق دستگاه هایی که به تراشه بلوتوث مجهز هستند,به راحتی امکان پذیر است.لذا استفاده از مسدود کننده بلوتوث در بعضی مکانها امری اجتناب ناپذیر تلقی می گردد.

3.مسدود کننده جی پی اس یا همان جمر جی پی اس دستگاهی است که در جهت قطع ارتباط بین دستگاه موقعیت یاب و ماهواره دریافت اطلاعات جی پی اس به کار برده می شود. به طوری که استفاده از دستگاه مانع از دریافت اطلاعات جی پی اس به ماهواره می شود. این دستگاه برای استفاده شخصی . داخل اتومبیل . منزل . دفتر کارو یا هر مکانی که تحت ردیابی قرار دارید می تواند استفاده شود. مسدود کننده GPS محدوده فرکانسی بین بسامد 1400 تا 1600 مگاهرتز را تحت پوشش قرار می دهند.

استفاده از موقعیت یابهای GPS امروزه بسیارعمومی و رایج شده ، به طوری که افرادی که از این سیستم استفاده می کنند و یا تحت کنترل و نظارت ناخواسته به صورت مداوم و یا حتی تمام وقت توسط این سیستم قرار گرفته اند,با مشکلات عدیده ای روبرو هستند.


ویژگی ها : 1- امنیت در سالن امتحان مراکز آموزشی 2- آرامش برای استفاده کنندگان 3- حفاظت و رعایت کامل مسائل ایمنی و امنیتی 4- امکان ایجاد محیطی ساکت و آرام برای ورزش ، کار و یا استراحت 5- توانایی بلاک کردن و کور کردن فرکانسهای GSM 900.DCS 1800.3G.Bluetooth 2.4G.GPS.VHF.UHF بنا به انتخاب.

اماکن قابل بهره برداری از محدود کننده موبایل : اماکنی که در آنها استفاده از تلفن همراه ممنوع می باشد - بانک ها و مراکز اقتصادی - اماکن سربسته عمومی مانند : سالن آمفی تئاتر ، کنسرت ، نمایش و سینما - دستشویی ها - رستوران ها - مراکز کامپیوتری - ایستگاه های بنزین و گاز - پالایشگاه ها - سالن امتحان کلاس های درس و مراکز آموزشی - دانشگاه - کتابخانه ها - اماکن ورزشی - بیمارستان ها و مراکز درمانی عمومی و خصوصی - اتاق جلسات و سخرانی - موزه ها - اماکن مذهبی مانند مساجد ، هیئات مذهبی ، معابد و کلیساها - اماکن امنیتی و نظامی و زندان ها - کارخانه ها و کارگاه های صنعتی

جهت مشاهده مشخصات دستگاه ها اینجا کلیک نمایید و یا به قسمت محصولات مراجعه فرمایید


پکیج مسدود کننده های ثابت شامل: 4 آنتن 360 درجه indoor ، یک دستگاه jammer ، ریموت کنترل تنظیم ، آدابتور و پایه اتصال برروی دیوار و یا میز می باشد.

پکیج مسدود کننده های پرتابل ( قابل حمل ) شامل: 3 آنتن 360 درجه indoor ، یک دستگاه jammer ، باتری قابل شارژ ، آدابتور قابل استفاده برق شهری و مبدل برق اتومبیل می باشد.

تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده موبایل جهت تقویت و ایجاد پوشش سیگنال تلفن همراه در اماکن و مناطق فاقد انتندهی مورد استفاده قرار است.

جمر (مسدود کننده امواج)

دستگاه مسدود کننده امواج رادیویی جهت کور کردن انتن دهی موبایل و مختل کردن بلوتوث استفاده میشود.

آنتن ها و تجهیزات جانبی

فروش انواع آنتن و تجهیزات جانبی مرتبط با تلفن همراه و مخابرات سیار.