خبرها و رویدادها

  • شرکت ایران زیمنس
    راه اندازی وب سایت ایران زیمنس

    وب سایت جدید گروه مخابراتی ایران زیمنس به منظور ارائه سرویس دهی بیشتر و بهتر به مشتریان راه اندازی شد. این نسخه از وب سایت نسخه بتا می باشد.

    جهت دریافت اطلاعات محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید

پوشش موبایل خانگی

پوشش موبایل خانگی


شرکت ایران زیمنس دستگاه های تقویت کننده موبایل محیط های داخلی (بوستر) با پهنای باند وسیع را توسعه داده است و آن ها را طوری طراحی کرده که در انواع مختلف می توانند مقیاس های کوچک یا متوسط از 50 تا 5000 متر مربع را پوشش دهند ، که مناسب برای انتقال سیگنال موبایل از بیرون به داخل محیط های بسته مانند منازل و ادارات ، کانکس ها ، رستوران ها ، زیر زمین ها و ... می باشد.

از ویژگی های این دستگاه نصب آسان و پوشش تمام پهنای باند می باشد . این دستگاه قادر به تقویت سیگنال تمام اپراتور ها می باشد و می توان به راحتی و به سرعت آن را با کمک کتابچه راهنمای کاربر نصب و راه اندازی کرد.

چگونه کار می کند ؟
این پکیچ های استاندارد با توان های مختلف (که با توجه به محدوده مورد نظر ، قدرت سیگنال در بیرون ساختمان ، طول کابل خارجی و در انواع پشتیبانی از 1باند فرکانسی یا 2باند فرکانسی و یا چند باند فرکانسی انتخاب می شوند) شامل یک آنتن خارجی که آن را بر فراز ساختمان یا به سادگی نزدیک پنجره نصب می شود و با کابل کواکسیال (طول مناسب حداکثر تا 30 متر) به دستگاه متصل می شود و سپس آنتن داخلی به دو صورت سقفی 360 درجه ای و یا دیواری 90 درجه ای طراحی شده اند و معمولا با واسط کابل های کواکسیال کوتاه تری (حداکثر تا طول 15 متر) به دستگاه وصل می شود ، بوده است .

در صورت نداشتن دید مستقم به دکل های bts با حرکت آنتن خارجی و کنترل وضعیت آنتن دهی در محل نصب می توان بهترین نقطه نصب آنتن را پیدا کرد. (آنتن خارجی با وزن 50 گرم معمولا بر فراز ساختمان و بر روی یک میله ، لوله آب و یا دکل نصب می شود) . در صورت نیاز می توان از کارشناسان این شرکت و یا استفاده از نسخه تحت موبایل نرم افزار طراحی شده توسط ایران زیمنس استفاده کرد . این نرم افزار بر روی موبایل نصب شده و می تواند جهت دکل های bts منطقه با قدرت آن ها را نمایش دهد . شما می توانید با خرید هر پیکج یک نرم افزار موبایل رایگان طراحی شده توسط زیمنس را از این شرکت درخواست نمایید .

در واحدها بزرگ و یا واحدهای دارای اتاق های بتنی و یا پارتیشن ها سربسته می توان از بیش از یک آنتن داخلی استفاده نمود . در این شرایط  از اسپلیتر و کوپلر (تقسیم کننده توان) جهت ایجاد انشعاب ببیشتر از دستگاه استفاده می شود .در مواقعی که سیگنال های داخلی ضعیف هستند و یا به یک سیگنال خروجی قوی تر احتیاج دارند ، یک پری آمپلی فایر یا یک آمپلی فایر خطی در سیستم گنجانده می شود . نصب استاندارد با رعایت کلیه اصول معماری داخلی نیاز به 2 الی 4 ساعت زمان دارد .

تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده موبایل جهت تقویت و ایجاد پوشش سیگنال تلفن همراه در اماکن و مناطق فاقد انتندهی مورد استفاده قرار است.

جمر (مسدود کننده امواج)

دستگاه مسدود کننده امواج رادیویی جهت کور کردن انتن دهی موبایل و مختل کردن بلوتوث استفاده میشود.

آنتن ها و تجهیزات جانبی

فروش انواع آنتن و تجهیزات جانبی مرتبط با تلفن همراه و مخابرات سیار.