خبرها و رویدادها

  • شرکت ایران زیمنس
    راه اندازی وب سایت ایران زیمنس

    وب سایت جدید گروه مخابراتی ایران زیمنس به منظور ارائه سرویس دهی بیشتر و بهتر به مشتریان راه اندازی شد. این نسخه از وب سایت نسخه بتا می باشد.

    جهت دریافت اطلاعات محصولات و خدمات با ما تماس بگیرید

خدمات شرکت ایران زیمنس

خدمات شرکت ایران زیمنس


ایران زیمنس با کادر مجرب و ورزیده متشکل از متخصصان باتجربه مهندسی مخابرات ، برق و کامپیوتر از بخشهای تولید ، تحقیق و توسعه ، اجرا و بازرگانی تشکیل شده است.

ما با الگو قرار دادن راه حل های تجربه شده و با پشتوانه دانش فنی خود سعی داریم با انتخاب توانمندترین کمپانی های مرجع جهانی بعنوان همکار ، بروزترین تکنولوژی را در تولید و اجرای پروژه ها بکار گرفته و نیاز مشتریانمان را درتمامی زمینه ها با جدیدترین تکنولوژی های موجود جهانی پاسخ دهیم.

تا بحال سیستم های RF ایران زیمنس در سرتاسر کشور و در سخت ترین شرایط کاری قرار گرفته و در این خصوص گستردگی پروژه های موفق در شرایط سخت، رضایت، اعتماد و رویکرد مشتریان به محصولات ایران زیمنس از افتخار ماست.

در بازار کنونی ارتباطات سیار ایران، شرکت هایی می توانند به بقاء خود ادامه دهند که علاوه براینکه از نقطه نظر کیفیتی و کمیتی پیشرفت قابل توجه داشته اند، بتوانند با راه حل های واقعی و نوآورانه میزان سود مورد نظر سرمایه گذران را تامین نمایند. ایران زیمنس براین ادعاست که با گردآوری تیمی تخصصی، توانسته است به راه حل های واقعی و جدیدی در بازار موبایل و ارتباطات سیار دست یابد که هدف فوق را تحقق بخشد. کارفرمایان ما را به عنوان شریکان خود در نظر می گیرند چرا که متعهد به ارائه خدمات با کیفیتی عالی در چهارچوب زمانبندی پروژه هستیم و خودمان را در موفقیت کارفرمایانمان شریک می دانیم.

برخی از مزایا ایران زیمنس :

• ارائه پیشنهادات و راه کارهای ویژه جهت انتقال ترافیک و پوشش موبایل مجتمع های مسکونی ، تجاری و محیط های باز از جمله معادن و کارخانجات.

استفاده از تجهیزات مدرن ، دارای استانداردهای مخابراتی و زیست محیطی.

یک سال گارانتی تعویض و سه سال خدمات پس از فروش جهت کلیه محصولات شرکت. (لازم به ذکر است از آنجایی که رضایتمندی مشتری و ارائه خدمات با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد جهانی یکی از مهمترین اهداف این شرکت می باشد، از اینرو کلیه محصولات شرکت دارای یک سال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش می باشند.) - ایران زیمنس نماینده فروش محصولات مخابراتی زیمنس در ایران و مجری طرح های شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) و ایرانسل از سال 1386 تا کنون

کارشناسی ، براورد هزینه ، صدور پیش فاکتور و تهیه نقشه پروژه با رعایت کلیه اصول معماری داخلی توسط تیم تخصصی.

• صدور فاکتور رسمی ، ارائه پلن پروژه و عقد قرارداد رسمی انجام پروژه بصورت پیمانکاری جهت ادارات و سازمانهای دولتی.

ایران زیمنس یکی از فعالان تامین و توزیع تجهیزات مخابراتی در ایران بوده که با هدف ارائه خدمات بازرگانی و مهندسی در تامین تجهیزات پروژه های مخابراتی ، خدماتی متمایز ارائه می دهد. ایران زیمنس متعهد به ارائه لیست کاملی از خدمات برای مشتریان خود می باشد. این خدمات در قالب خدمات فروش تجهیزات ،خدمات پس از فروش و خدمات فنی و مهندسی تعریف گردیده است.

خدمات فروش تجهیزات :

با توجه به نیاز صنایع مخابراتی و تامین سریع تجهیزات ، ایران زیمنس اقدام به واردات و نگهداری لیست کاملی از تجهیزات مخابراتی مربوطه در انبار خود کرده است. به همین منظور، مشتریان و همکاران می توانند با تکیه بر ایران زیمنس و با قیمت مناسب از این خدمات و محصولات بهره مند گردند.

تجهیزات BTS : GSM ، انواع Repeater و Booster (تکرار کننده و تقویت کننده) موبایل ، آنتن های مخابراتی 2500-800 مگاهرتز و مودم های GSM و 3G . انواع جمر رادیویی . تجهیزات انتقال خطوط PDH و SDH : لاین ترمینال و مالتی پلکسر نوری و رادیو مایکرویو . انواع مبدل تلفن همراه به ثابت . سیستمهای مبدل های اینترفیسهای مخابراتی و دیتا : V.35، X.25 و اترنت به E1 و فیبر نوری و بالعکس . تجهیزات مالتی پلکسر: اینترفیسهای FXS، FXO، V.35، RS232، 10/100BaseT و MSDSL . سیستم های شبکه های کامپیوتری : تجهیزات سمت مشترک و لایه های Access و Enterprise

خدمات پس از فروش :

1.خدمات پس از فروش ایران زیمنس شامل یک سال گارانتی تعویض و سه سال خدمات جهت محصولات این شرکت و نگهداری از سایت های مخابراتی در قالب قرارداد نگهداری می باشد .

2.تعمیر و راه اندازی دستگاه های مخابراتی مرتبط با حوزه فعالیت شرکت . طراحی و انجام تغییرات خاص در تجهیزات بنا به نیاز مشتریان .

خدمات فنی و مهندسی :

1.ارائه
راه کارهای انحصاری : ایران زیمنس با تکیه بر سال ها تجربه ، دانش فنی روز و استفاده از گروه کارشناسان مجرب در زمینه مخابرات ، مناسب ترین راهکار فنی را برای پروژه های مخابراتی ارائه می دهد . جهت مشاهده راه کارهای این شرکت به صفحه راه کارهای مخابراتی مراجعه نمایید .

2.اجرای پروژه های مخابراتی : سال ها تجربه در زمینه اجرای پروژه های مخابراتی و گستردگی پروژه ها در سراسر کشور نام ایران زیمنس را بعنوان شخصیتی توانمند در اجرای پروژه های مخابراتی در ایران مطرح کرده است .

طراحیRF و طراحی شبکه های انتقال - مديريت توسعه شبکه موبایل (ROM) - مديريت و اجرای پروژه های Turn-Key شامل SA,CW,و TI - درایو تست و بهینه سازی شبکه های سلولی موبایل - طراحی ، بهینه سازی و اجرای شبکه وایمکس - اجرا و راه حل پوشش داخلی و محیط های باز

مشاوره، بررسی محل، امکان سنجی، طراحی و اجرا سایت های مخابراتي Micro Wave,HF,VHF,UHF,GSM - ارائه راه کارهای جامع و کلیه خدمات پوشش موبایل مناطق سرپوشیده کوچک و بزرگ و ایجاد پوشش های خاص و محیط های باز مانند روستا، شهری، سواحل، راه آهن، تونل، معدن، سد، کارگاه ها و کارخانه ها، منطقه با ترافیک بالا و زمین های خاص و ارائه راه حل بهینه برای مشتریان و اپراتورهای تلفن همراه .

برخی از همکاران و مشتریان این گروه :

          برخی از مراکز و سازمانهایی که از محصولات شرکت توسعه تمدن پارسیان بهره برده‌اند

تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده موبایل جهت تقویت و ایجاد پوشش سیگنال تلفن همراه در اماکن و مناطق فاقد انتندهی مورد استفاده قرار است.

جمر (مسدود کننده امواج)

دستگاه مسدود کننده امواج رادیویی جهت کور کردن انتن دهی موبایل و مختل کردن بلوتوث استفاده میشود.

آنتن ها و تجهیزات جانبی

فروش انواع آنتن و تجهیزات جانبی مرتبط با تلفن همراه و مخابرات سیار.